MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9287293
nr 928 7293
Fåtöljer
1 par, Carl Malmsten, "Ane"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:03:25
350 kr
500 kr
700 kr
900 kr